Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna. Jest najcieńsza na całej twarzy. Charakteryzuje się słabym systemem podporowym, krążeniem krwi oraz limfy. Wszystko to sprawia, że trzeba o nią w szczególny sposób zadbać, przede wszystkim wybierając bezpieczne a skuteczne zabiegi. Poniżej prezentujemy wybrane trzy, które są warte uwagi.

Sonoqueen

SonoQueen to tzw. nieinwazyjny lifting HIFU, który odbywa się przy użyciu urządzenia do liftingu twarzy. Ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie liftingują problematyczne obszary, poprawiają elastyczność skóry. Dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych, napięcia i rewitalizacji skóry. Głowica jest przystosowana do delikatnych obszarów, które występują w okolicach oczu. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji, jest najmniej inwazyjną kuracją liftingującą, na jaką możesz się zdecydować. Efekty widoczne są po przeprowadzeniu 1-3 zabiegów co 3-4 miesiące.

Zaffiro

Urządzenie, jakim jest Zaffiro umożliwia przeprowadzenie termolifingu przynoszącego bardzo dobre efekty odmładzające i rozświetlające. Technologia podczerwieni i peelingu wodnego działa cuda. Głównym aspektem wykorzystywanym w trakcie zabiegu jest światło podczerwone mające bardzo dobry wpływ na skórę. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, polega na złuszczaniu obumarłych komórek naskórka. Strumień wody doprowadza do skóry niezbędne składniki aktywne, co gwarantuje bezpieczne i skuteczne oczyszczenie skóry. Dochodzi także do jej wygładzenia. Zabieg przystosowany jest do potrzeb skóry wrażliwej, ma silne działanie odmładzające.

Pixel co2

Laser frakcyjny Pixel CO2 dokonuje w skórze mikrouszkodzenia, które przyspieszają regenerację skóry. Dochodzi w jego trakcie do podgrzewania tkanek, a to skraca czas potrzebnej rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest z wyjątkową precyzją, jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb pacjentek. Wygładza strukturę skóry, redukuje widoczność zmarszczek, poprawia jakość i gęstość skóry. Używając lasera frakcyjnego możesz zapewnić sobie kompleksową regenerację skóry i pozbyć się drobnych zmarszczek z okolic oczu.

Problemy w okolicach oczu

Okolice oczu, w związku z tym, że są wyjątkowo wrażliwe, bardzo szybko ulegają procesowi starzenia. Pojawiają się kurze łapki. Odejmują one uroku, sprawiają, że skóra wygląda dojrzalej. Jeżeli chcesz się ich pozbyć, musisz zastosować jeden z wyżej wymienionych zabiegów.

Innym problemem, którego wiele kobiet chce się pozbyć jest dolina łez. Skóra wokół oczu w wyniku starzenia zaczyna się zapadać. Siateczka naczyń żylnych staje się coraz bardziej widoczna, a jednocześnie nie podtrzymuje skóry w tak dobrym stopniu, jak dawniej.

Fałdek skóry, który zaczyna nienaturalnie zwisać na powiece może odebrać pewność siebie. Opadająca powieka jest problemem, z którym walczą zarówno osoby młode, jak i w podeszłym wieku. Zmieniający się układ kostny oczodołu sprawia, że twarz wygląda na ciągle zmęczoną, niewyspaną. Jest to defekt, którego należy pozbyć się jak najszybciej.