W ciągu całego roku nie brakuje okazji do obdarowywania najbliższych prezentami. Gorzej z pomysłami – te wyczerpują się bardzo szybko. Szczególne trudności sprawia wymyślnie prezentu dla dorosłego mężczyzny, który wszystko już ma, albo bez problemu może sobie sam kupić. W takim przypadku warto porzucić przeczesywanie sklepów w poszukiwaniu bezużytecznych gadżetów i postawić na przeżycia! Wizyta na strzelnicy będzie idealnym prezentem dla każdego, kto lubi wyzwania i ciężar broni w ręku.

Niebanalny prezent to inwestycja w przeżycia

Wspomnienia nie tracą na wartości. W poszukiwaniu idealnego prezentu warto zastanowić się, jakie przeżycie zostawiłoby trwały ślad w pamięci osoby, którą chcemy obdarować. Większość mężczyzn nigdy nie trzymała prawdziwej broni w ręku, a wiedzę o strzelaniu czerpie jedynie z filmów sensacyjnych. Urodziny, albo Dzień Ojca to idealna okazja, aby to zmienić. Wykupienie vouchera na wizytę w strzelnicy to coraz bardziej popularny i łatwy do zorganizowania prezent. Strony internetowe, oferujące prezenty w formie przeżyć, prześcigają się w propozycjach indywidualnych lekcji strzelania. Z bogatej oferty można wybrać dogodną lokalizację na terenie całego kraju oraz rodzaj broni, na której odbędzie się trening. Możliwe jest wykupienie wizyty w strzelnicy dla zupełnie początkujących lub lekcja strzelania z broni ulubionego bohatera filmowego, broni wojskowej albo wydarzenie w klimacie dzikiego zachodu lub PRLu. Wspólnym mianownikiem jest indywidualna opieka instruktora oraz profesjonalnie przygotowana broń i określona ilość strzałów do oddania. Czas wydarzenia to zwykle od 1h do 3h w przypadku bardziej profesjonalnych kursów.

A może strzelanie dla dwojga?

Wizyta na strzelnicy może być niebanalnym pomysłem na uczczenie kolejnej rocznicy ślubu lub Walentynek. Możliwe jest wykupienie pakietu dla pary i wspólne przeżycie niezapomnianych chwil z bronią w ręku. Tak zorganizowany prezent z pewnością zaskoczy drugą połówkę i pozwoli uciec od nudy utartych przez lata zwyczajów. Dla par o krótszym stażu będzie to rodzaj randki, który pozwoli poznać się lepiej i sprawdzić w nietypowej sytuacji. Każda wizyta rozpoczyna się teoretycznym przeszkoleniem, które przygotowuje do oddania serii strzałów z wybranych rodzajów broni. Gdy w wydarzeniu biorą udział dwie osoby, możliwe jest urządzenie zawodów w strzelaniu do celu. Bez względu na wynik liczy się dobra zabawa i wyjątkowe wspomnienia na długie lata!

Voucher na wizytę w strzelnicy zwykle obowiązuje przez rok od jego wykupienia. Młodzież od 12 roku życia może wziąć udział w szkoleniu wyłącznie pod opieką opiekunów. Na strzelnicę warto wygodnie się ubrać, założyć obuwie z płaską podeszwą i zabrać dowód osobisty. Osoby towarzyszące i upamiętniające to wydarzenie na zdjęciach również są mile widziane!