Hotel to miejsce, przez które przewija się duża ilość osób, dlatego utrzymanie porządku jest kluczowym czynnikiem, przekładającym się bezpośrednio na opinie gości korzystających z obiektu. Mowa tu nie tylko o regularnym odkurzaniu pokoi czy zmianie pościeli na świeżą, ale także zadbanie o czystość poszczególnych części wspólnych, czy łazienek. Co prawda restrykcje związane z obostrzeniami spowodowanymi epidemią koronawirusa sprawiły, że standardy utrzymywania czystości w przestrzeniach hotelowych znacznie zwiększyły się, jednak sama regularność nie wystarczy. Istotne jest wykorzystanie odpowiednich preparatów, które zapewnią czystość i dezynfekcję.

Profesjonalna chemia w walce z zabrudzeniami

Środki czyszczące dzielą się na te, ogólnodostępne, które zachwycają kolorowymi opakowaniami i niezliczoną ilością zapachów, zachęcając do zakupu, jak i te, które zazwyczaj sprzedawane są w opakowaniach bez bogatej szaty graficznej, jednak wyróżniające się jakością. Mowa tu o profesjonalnej chemii, która wykorzystywana jest w wielu obiektach użyteczności publicznej, w tym szpitalach, restauracjach czy hotelach. To ważne, żeby wybierając preparat czyszczący kierować się jego właściwościami, które pozwalają dostatecznie oczyścić nawet ciężkie zabrudzenia i utrudnić powstawanie nowych. Korzystanie z profesjonalnych preparatów czyszczących daje gwarancję najwyższej jakości i zapewnia o wysokiej skuteczności poszczególnych środków.

Szeroki asortyment marki Clinex

Jedną z marek, która oferuje szeroki wybór chemii profesjonalnej jest marka Clinex. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę konkretną firmę, wybierając preparaty czyszczące do hotelu? Produkty czyszczące Clinex stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy na co dzień dbają o czystość i higienę w obiektach użyteczności publicznej. Oprócz możliwości dokładnego oczyszczenia powierzchni, chemia profesjonalna Clinex wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek, podejściem do ochrony środowiska. Wszystkie środki czyszczące oferowane są w bezpiecznych, biodegradowalnych opakowaniach, a ich skład mimo wysokiej skuteczności jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Czystość i dezynfekcja

Hotel to miejsce, w którym czystość jest niezwykle ważna. Oprócz kompleksowego sprzątania pokoi po opuszczeniu ich przez gości, niezbędne jest także regularne czyszczenie poszczególnych miejsc, szczególnie narażonych na zabrudzenia. Aby uniknąć przenoszenia przez poszczególne osoby korzystające z części wspólnych, jak i obsługę hotelową bakterii i zarazków, oprócz czyszczenia, warto przeprowadzić także dezynfekcję. Dzięki możliwościom chemii profesjonalnej, z łatwością pozbyć można się wszelkich zanieczyszczeń, a przede wszystkim zostawić powierzchnię wolną od najmniejszych zarazków.