Wyjazd integracyjny to świetny sposób na pogłębienie relacji między pracownikami. Jego organizacja może być nie lada wyzwaniem, natomiast zadowolenie współpracowników oraz dobra zabawa wynagrodzą trud włożony w przygotowanie wyjazdu. Jeśli zastanawiasz się jak zorganizować udany wyjazd integracyjny w Zakopanem, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Atrakcje w pochmurny dzień

Jeśli planowaliście wyprawy górskie, a pogoda zepsuła te plany, to nic straconego. Zakopane obfituje w ciekawe propozycje. Jedną z nich jest spędzenie czasu w aquaparku lub termach. Kolejną propozycją są imprezy z Góralami w karczmach. Jeśli macie ochotę napić się piwa w miejscu, o czyście góralskim klimacie idealnym miejscem będzie Góralski Browar. Dodatkowo lokal posiada dużą salę taneczną. Organizowane są tu różne koncerty i eventy. Zakopane słynie z fantastycznych imprez do białego rana w iście góralskim stylu. Przy ustalaniu terminu wyjazdu, możesz wziąć pod uwagę wszelkie organizowane imprezy w tej dacie i zapewnić pracownikom dodatkowe atrakcje. Pochmurny dzień to też dobra okazja do spędzenia czasu na edukacji na temat flory i fauny Tatr czy historii Zakopanego. Świetną atrakcją będzie też zwiedzanie jaskiń oraz objazdówka po Podhalu.

Atrakcje w pogodny dzień 

Gdy pogoda dopisze, możesz zorganizować wyjście w góry. Najpopularniejszymi miejscami dostępnymi zarówno latem, jak i zimą są Morskie Oko, Gubałówka czy Kasprowy Wierch. Zastanawiasz się, co jeśli grupa już tam była lub nie ma ochoty na wycieczki górskie? Doskonałą propozycją, która zacieśni więzy, jest spływ kajakowy lub rafting po Dunajcu. Ta atrakcja zapewnia dużą dozę adrenaliny i zostaje w pamięci na długo. Dla osób lubiących adrenalinę możesz również zorganizować pokonywanie przeszkód w parku linowym. Wyjazdy firmowe organizowane zimą, to idealna okazja na zabawę i integrację podczas kuligów, snow raftingu czy jazdy skuterem śnieżnym. Jeśli Twoja grupa lubi rywalizację, warto zapewnić im wyjście na paintball lub gry terenowe.

Gdzie zjeść po całym dniu rozrywki?

Restauracji w Zakopanem jest bardzo dużo, bez problemu można więc zjeść góralską kwaśnicę czy oscypka. Jednak Góralski Browar to nie zwyczajna restauracja w Zakopanem. To miejsce wyróżnia się wspaniałym klimatem, prawdziwie góralskim wystrojem i kartą dań. Restauracja zlokalizowana w samym centrum Krupówek, z przepięknym widokiem na Giewont, który zachwyci każdego miłośnika pięknych widoków. To świetna propozycja dla grup, ponieważ skosztujecie tu zarówno dań regionalnych, jak i z kuchni europejskiej, więc każdy może wybrać, to na co ma ochotę. W ofercie znajdują się nie tylko obiady, ale też śniadania, przystawki i desery. Fani napojów wyskokowych, znajdą tu niepowtarzalne rzemieślnicze piwa.

Zakopane to świetne miejsce na organizację firmowego wyjazdu. Można tu odpocząć czy wręcz przeciwnie aktywnie spędzić czas w przeróżne sposoby. Dzięki dobrze zorganizowanym wyjazdom stosunki w pracy się poprawią, a smaczne posiłki, takie jak w Góralskim Browarze będą długo wspominane.